Για την ενίσχυση της εκκλησιάς του χωριού Κώμη Αρκαδίας θα εκτεθούν χειροποίητες Αναστάσιμες λαμπάδες προς πώληση προσφορά του Εκκλησιαστικού Συμβουλίου
Για την ενίσχυση της εκκλησιάς του χωριού μας,από την Κυριακή των Βαΐων 9 Απριλίου 2017 έως και το βράδυ της Ανάστασης, στον Ιεροί Ναό Αγίου Δημητρίου του χωριού μας,θα εκτεθούν χειροποίητες Αναστάσιμες λαμπάδες προς πώληση προσφορά του Εκκλησιαστικού Συμβουλίου.
{gallery}lampades_komi{/gallery}