[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fasterastripolisfc.gr%2Fposts%2F1147903441960433%3A0&width=500″ width=”500″ height=”391″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” ]
Ο Αμερικανός πρόεδρος πάτησε το πόδι του στην Αθήνα και οι χρήστες των social media του επιφύλασσαν θερμή υποδοχή – Ανάμεσα στα post που έγιναν viral ήταν και αυτή η φωτογραφία του Κωνσταντίνου Δημουλάκη που “αποδεικνύει” τον πραγματικό λόγο της επίσκεψης Ομπάμα που δεν είναι άλλος από την ενίσχυση του ρόστερ της Αρκαδικής ομάδας.