Το Κέντρο Αποκατάστασης και Αποθεραπείας “ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ” δίνει το παρόν με το δικό του περίπτερο στη μεγάλη έκθεση των Επιμελητηρίων της Πελοποννήσου, που θα γίνει για πρώτη φορά στην Τρίπολη από 9 έως 13 Νοεμβρίου 2016.
Πιστεύοντας ότι τέτοιες ομαδικές κινήσεις εξωστρέφειας είναι σήμερα -όσο ποτέ άλλοτε – αναγκαίες για τη στήριξη των παραγωγικών φορέων αυτού του τόπου, συμμετέχουμε ενεργά στην PELOPONNISSOS EXPO με στόχο την ενημέρωση των πολιτών της περιφέρειας για τις εξειδικευμένες υπηρεσίες που προσφέρει το Κέντρο.
Το εξειδικευμένο προσωπικό του Κέντρου Αποκατάστασης και Αποθεραπείας “ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ” θα χαρεί να ακούσει τις δικές σας ερωτήσεις και να σας ενημερώσει αναλυτικά για τις υπηρεσίες που προσφέρουμε, όχι μόνο για την αποκατάσταση της υγείας των ατόμων που την έχουν ανάγκη αλλά και για τις υπηρεσίες που απευθύνονται σε όλους γενικά τους πολίτες που επιθυμούν την βελτίωση της ποιότητας ζωής τους. Παράλληλα η επίσκεψή σας θα σας δώσει την ευκαιρία να ενημερωθείτε για τις δράσεις και τις πρωτοβουλίες μας σε συμβουλευτικό επίπεδο (δεκαήμερο δωρεάν αξιολόγησης για την οστεοπόρωση – υποστηρικτική ομάδα για τη σκλήρυνση κατά πλάκας κ.α.) αλλά και για τις Ενημερωτικές Ημερίδες που διοργανώνονται στο γενικότερο πλαίσιο της Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης μέσα στο οποίο κινείται το “ΠΑΛΛΑΔΙΟΝ”.
Σας περιμένουμε στο περίπτερο 15 για να μιλήσουμε από κοντά για θέματα που σας ενδιαφέρουν και να δώσουμε λύση σε ζητήματα που σας απασχολούν!