Μπορεί η Πάτρα στην κυριολεξία να βράζει από κρούσματα και τα 2 νοσοκομεία της Αχαΐας να στενάζουν από νοσηλευόμενους, ωστόσο η δραματική κατάσταση της περιοχής δεν εμπόδισε δεκάδες άτομα, κυρίως νεαρούς, να διοργανώσουν κορονοπάρτι το βράδυ του Σαββάτου.
[iframe title=”Πάτρα | Κορωνοπάρτι στην κατακόκκινη Πάτρα. Περίπου 200 νεαροί ο ένας πάνω στον άλλον” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/QRlFGe9UgpU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
Στοιβαγμένοι στην κυριολεξία ο ένας πάνω στον άλλον εμφανίζονται σε βίντεο που οι ίδιοι ανάρτησαν στα social media, να χορεύουν και να διασκεδάζουν ξέφρενα σε σπίτι στην περιοχή της Οβρυάς
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.