Ο βουλευτής Λακωνίας επισκέφθηκε την Υφυπουργό Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Ζέττα Μ. Μακρή.
Βασικό θέμα της συνάντησής υπήρξε η λειτουργία του Δ.Ι.Ε.Κ. Γυθείου. Ο κ. Κρητικός υπογράμμισε την ανάγκη για τη δημιουργία της ειδικότητας των εκπαιδευτών οδηγών και κυκλοφοριακής αγωγής.
Ο βουλευτής Λακωνίας επισκέφθηκε την Υφυπουργό Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Ζέττα Μ. Μακρή.
Βασικό θέμα της συνάντησής υπήρξε η λειτουργία του Δ.Ι.Ε.Κ. Γυθείου. Ο κ. Κρητικός υπογράμμισε την ανάγκη για τη δημιουργία της ειδικότητας των εκπαιδευτών οδηγών και κυκλοφοριακής αγωγής.
laconiatv.gr