Συνελήφθη ένα άτομο για καταδικαστικό έγγραφο.
Συνελήφθη, χθες (16.11.2023) το απόγευμα, στην Τρίπολη, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Τρίπολης, 22χρονος ημεδαπός, γιατί σε βάρος του εκκρεμούσε απόφαση του Μονομελούς Πλημμελειοδικείου Σπάρτης, για κλοπή και αποδοχή και διάθεση προϊόντων εγκλήματος.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.