Πραγματοποιήθηκε χθες, Δευτέρα 6/11/2023 στο Πνευματικό Κέντρο Σκάλας η ημερίδα που συνδιοργάνωσε το Επιμελητήριο Λακωνίας με τον Σύνδεσμο Εξαγωγέων Βορείου Ελλάδας (ΣΕΒΕ) με θέμα: «Εξαγωγικές Επιδόσεις Π.Ε Λακωνίας, Ασφάλιση Εξαγωγικών Πιστώσεων, Λύσεις ιχνηλασιμότητας στα Τρόφιμα».
[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flaconiatv.gr%2Fvideos%2F735341245284578%2F&show_text=false&width=560&t=0″ width=”560″ height=”314″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true” ]
Πραγματοποιήθηκε χθες, Δευτέρα 6/11/2023 στο Πνευματικό Κέντρο Σκάλας η ημερίδα που συνδιοργάνωσε το Επιμελητήριο Λακωνίας με τον Σύνδεσμο Εξαγωγέων Βορείου Ελλάδας (ΣΕΒΕ) με θέμα: «Εξαγωγικές Επιδόσεις Π.Ε Λακωνίας, Ασφάλιση Εξαγωγικών Πιστώσεων, Λύσεις ιχνηλασιμότητας στα Τρόφιμα».
laconiatv.gr