Ο Δήμος Γορτυνίας, η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρησή του και ο Πρόεδρος της Τ.Κ. Χώρας σας προσκαλούν στο μνημόσυνο που θα τελεστεί, την Τετάρτη 23 Αυγούστου 2023 και ώρα 19:00, εις μνήμην των θυμάτων της ναζιστικής θηριωδίας, στη Χώρα Γορτυνίας. Θα πραγματοποιηθεί κατάθεση στεφάνων και θα προσφερθούν κεράσματα.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.