Παρέλαση για την 201η Επέτειο Απελευθέρωσης της Τριπολιτσάς στην οδό Τάσου Σεχιώτη.
[iframe width=”1180″ height=”664″ src=”https://www.youtube.com/embed/KWDJIQiieF8″ title=”Παρέλαση για την 201η Επέτειο Απελευθέρωσης της Τριπολιτσάς” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
Φωτορεπορτάζ από την παρέλαση
Κατάθεση στεφάνων στο μνημείο Αρχιερέων και Προκρίτων