Ο Δήμαρχος Γορτυνίας Ευστάθιος Χαρ. Κούλης, ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Σταύρος Χρ. Χριστόπουλος και ο Πρόεδρος της τ.κ. Σέρβου Ιωάννης Μ. Ρουσιάς.
Σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την Τελετή Ονοματοδοσίας δημοτικής οδού στην τ.κ. Σέρβου προς τιμήν του αείμνηστου Αθανασίου (Θάνου) Ιωάν. Μπόρα Αντιδημάρχου Ι Δημοτικού Συμβουλίου τ. Δήμου Ηραίας που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή, 14 Αυγούστου 2022, ώρα 12μ.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.