Ο Δήμος Μεγαλόπολης και η Κοινωφελής Επιχείρηση του Δήμου, σας προσκαλούν στην κινηματογραφική προβολής της ταινίας «Η Ρόζα της Σμύρνης» την Τρίτη 2 Αυγούστου 2022, ώρα 21:00, στην κοινότητα Άνω Καρυών στο υπαίθριο θεατράκι της Λύκαιας Ακαδημίας.
H προβολή πραγματοποιείται στο πλαίσιο των Λυκαίων 2022.
Είσοδος Ελεύθερη
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.