Την Τρίτη το απόγευμα στις 18:00, άναψαν το Χριστουγεννιάτικο τους δέντρο στην Βαμβακού και το μετέδωσαν ζωντανά.
[iframe width=”1120″ height=”630″ src=”https://www.youtube.com/embed/08hly4E3YBs” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
Ανάβουμε τα φώτα του Χριστουγεννιάτικου δέντρου μαζί κι ας είμαστε μακριά! Ένα μαγευτικό και εορταστικό διαδικτυακό ταξίδι έως τις πλαγιές του Πάρνωνα και τα 900μ. υψόμετρο.
Τα Χριστούγεννα ήρθαν και έχουν άρωμα χωριού!
Η εκδήλωση εντάσσεται στο πλαίσιο της πρωτοβουλίας Αναβίωσης της Βαμβακούς και υλοποιείται από τη Vamvakou Revival με την υποστήριξη του Stavros Niarchos Foundation