Ανακοίνωση Δ.Ε.Υ.Α.Β.Κ. για περιορισμό κατανάλωσης ύδατος στην Κοινότητα Ξηροπηγάδου.
Λόγω βλάβης της Γεώτρησης της ΤΚ Ξηροπηγάδου, ένεκα διακοπών ηλεκτροδότησης, αργά το απόγευμα της Τετάρτης, παρακαλούνται οι κάτοικοι, όπως περιορίσουν σήμερα (Πέμπτη 13/08) άμεσα την κατανάλωση νερού ύδρευσης στα απολύτως απαραίτητα, μέχρι την πλήρη αποκατάσταση της πληρότητας της δεξαμενής.
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων και ζητούμε την κατανόησή σας.
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΣ ΤΗΣ ΔΕΥΑΒΚ
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.