Συνελήφθη χθες, στο πλαίσιο της αυτόφωρης διαδικασίας, από ανακριτικούς υπάλληλους του Πυροσβεστικού Κλιμακίου Πύλου, ένας άνδρας ως υπαίτιος πρόκλησης εμπρησμού από πρόθεση σε αγροτοδασική έκταση, στην Τ.Κ. Χανδρινού του δήμου Πύλου Νέστορος Μεσσηνίας.
Για το ανωτέρω περιστατικό ενημερώθηκε σχετικά ο αρμόδιος Εισαγγελέας.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.