Ο Δήμος Τρίπολης σας προσκαλεί να παρευρεθείτε και να τιμήσετε με την παρουσία σας την τελετή μνήμης των πεσόντων ηρώων της αεροπορίας, που κατάγονται από την Αρκαδία. Η τελετή μνήμης θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 16 Ιουνίου 2019 και ώρα 10.30 π.μ. στην πλατεία της Επισκοπής Τεγέας, όπου βρίσκεται και το μνημείο προς τιμήν των πεσόντων αεροπόρων της Αρκαδίας.
{pdf=http://pna.gr/images/pdf/dimos_tripolis_teleti_pesondon.pdf|100%|800|google}
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.