Ο Δήμος Τριφυλίας, ο Πρόεδρος της Κ.Ε.Π.Π.Α. ΠΕ.ΔΗ.Τ, η Περιφερειακή Ένωση Δήμων Πελοποννήσου και ο Μορφωτικός Σύλλογος Κυπαρισσίας, σας προσκαλούν στο 14ο Διεθνές Φεστιβάλ Παράδοσης “Κυπαρισσιακές Ηλιαχτίδες” που θα διεξαχθεί από 23 έως και 27 Αυγούστου 2018.
Πρόσκληση και Πρόγραμμα Διεθνούς Φεστιβάλ
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.