Ο Δήμος Πύλου – Νέστορος, φέτος το καλοκαίρι, μετατρέπεται σε μια μεγάλη σκηνή τέχνης και πολιτισμού, με συναυλίες, παραστάσεις θεάτρου και μουσικής για μικρούς και μεγάλους, που θα φιλοξενηθούν σε πλατείες κι ανοιχτούς χώρους, με ελεύθερη είσοδο.
Ο Δήμος Πύλου – Νέστορος σας προσκαλεί να συμμετέχετε στο πολιτιστικό καλοκαίρι για του 2024 και στην μουσική συναυλία με την υπέροχη Γεωργία Νταγάκη και την μπάντα της, την Τρίτη 13 Αυγούστου και ώρα 21:00 στην παραλία της Φοινικούντας.
The post Πολιτιστικό Καλοκαίρι 2024: Μουσική συναυλία με την Γεωργίας Νταγάκη στην παραλιακή της Φοινικούντας την Τρίτη 13 Αυγούστου appeared first on Pylos.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.