Το Σάββατο 3 Αυγούστου 2024 και ώρα 20:30 στο Δημοτικό Πάρκο Σιδηροδρόμων (χώρος πατινάζ), θα πραγματοποιηθεί η 11η Παρουσίαση Αγροτικών και Τοπικών Προϊόντων «Άρτος-Οίνος-Έλαιον» που φέτος είναι αφιερωμένη στο μπακάλικο. Στην 11η «Άρτος-Οίνος-Έλαιον» θα συμμετέχουν 14 Πολιτιστικοί Σύλλογοι και Σύλλογοι Γυναικών από τους Δήμους Καλαμάτας, Μεσσήνης και Πύλου-Νέστορος, ενώ κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα παρουσιάσουν 16 αυθεντικές παραδοσιακές γεύσεις από τη Μεσσηνία.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.