Ο Σύλλογος Φίλων Σκιρίτιδας από τις Κολλίνες συμμετείχε με επιτυχία για 4η συνεχή χρονιά με την δική του ομάδα στον αγώνα δρόμου που έγινε στο Ζάππειο, την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου, ενάντια στον καρκίνο του μαστού!
«Μπράβο σε όλους αυτούς που με προθυμία προσήλθαν για να ενισχύσουν την προσπάθεια που γίνεται ώστε να βοηθηθούν κάποιοι συνάνθρωποι μας. Ο Σύλλογος ευχαριστεί μέσα από την καρδιά του όλους αυτούς τους ανθρώπους που στήριξαν αυτό το σημαντικό έργο! Ευχαριστούμε όλους και του χρόνου ευελπιστούμε να μας ακολουθήσουν ακόμα περισσότεροι!» αναφέρει ανακοίνωση του Συλλόγου.